post

Klaipėdos FM U-10 dalyvavo tarptautiniame turnyre Lenkijoje

Praėjusį savaitgalį Klaipėdos FM U-10 komanda (treneris Tomas Domarkas) Lenkijoje dalyvavo futbolo tarptautiniame turnyre „Sokolik Cup U-10“, kur tarp 36 komandų buvo galima išvysti ir skambių futbolo klubų pavadinimų kaip „Stoke City“, „Porto“, „Celta Viga“, „Deportivo“ ir kitų šalių kaip Čekijos, Austrijos, Bulgarijos bei Lenkijos komandų.
Turnyre teko startuoti būtent prieš angliškąjį „Stoke City“ ir jaunieji klaipėdiečiai sužaidė lygiosiomis 1-1. Gero starto įkvėpti pirmąją varžybų dieną savoje grupėje jaunieji Klaipėdos FM auklėtiniai pasiekė tris pergales ir dvi rungtynes sužaidė lygiosiomis bei tarp šešių komandų užėmė atrają vietą ir iškovojo tęsti kovą dėl 1-12 vietos turnyre.
Deja, antroji turnyro diena nebuvo sėkminga ir teko pripažinti jau minėtų „Porto“, „Deportivo“ bei lenkų komandų pergales. Ir grupėje nepavykus iškovoti taškų, bendroje įskaitoje teko žaisti rungtynes dėl 11-os vietos ir jose 3-0 įveikta Żuri  Olsztyn ekipa iš Lenkijos.
Tad Klaipėdos FM auklėtiniai ir treneris iš aukšto lygio turnyro sugrįžo kupini įspūdžių bei siekio dar ne kartą sudalyvauti panašiuose turnyruose.