post

Klaipėdos FM U-13 antrus metus paeiliui Lietuvos jaunučių nugalėtojai

Sekmadienį Klaipėdoje vyko Lietuvos jaunučių lygos U-13 diviziono finalų diena, o finale Klaipėdos FM rungtyniavo su Šiaulių FA “Šiauliai” komanda. Permainingai finalas klostėsi nuo pirmųjų minučių – klaipėdiečiai gan greitai išsiveržė į priekį po Artiom Karavajev įvarčio (1-0), bet varžovai gan greitai išlygino rezultatą po įžaisto kampinio (1-1). Šiauliečiai dar kartą sėkmingai pakėlė kampinį antrojo kėlinio pačioje pradžioje ir “sugrūdo” kamuolį į klaipėdiečių vartus (1-2), bet po dešimties minučių ir Klaipėdos FM auklėtiniai atsakė tuo pačiu – pakėlus kampinį pasinaudojo sumaištimi prie varžovų vartų ir Nojus Vyšniauskas iš arti pasiuntė kamuolį į vartus (2-2).
Rungtynėms pasibaigus lygiosiomis, komandos iškart išbandė tikslumą baudinių serijoje – klaipėdiečiai pirmieji suklydo, bet vėliau smūgiavo be klaidų, tuo tarpu šiauliečiai nesėkmingai atliko paskutinius du baudinius ir Klaipėdos FM U-13 komanda antrus metus paeiliui tampa nugalėtojais.

Sveikiname komandą ir trenerius Andrių Jokšą ir Edmundą Gaigalą bei Tadą Karinauską ir Algimantą Briaunį, kurių auklėtiniai talkino finalo ketverto varžybose bei tapo šių varžybų nugalėtojais.

Finalo rungtynių video apžvalga: