post

Klaipėdos FM U-13 komanda antrus metus paeiliui žengia į finalą

Šeštadienį savajame stadione puikias rungtynes sužaidė Klaipėdos FM U-13 komanda (treneriai Andrius Jokšas ir Edmundas Gaigalas). Lietuvos jaunučių lygos U13 finalinio ketverto varžybų pirmajame pusfinalyje klaipėdiečiai rungtyniavo su “Kauno Žalgirio” auklėtiniais. Pirmąjį kėlinį nuo pirmųjų minučių šauniai žaidė “Klaipėdos FM” vaikinai jau penktąją minutę išsiveržė į priekį po Nojaus Vyšniausko tikslaus smūgio iš dešiniojo aikštės krašto . Kiek vėliau FM komanda surengė dar vieną rezultatyvią ataką ir kamuolį į vartus nukreipė Vilius Paniuškis (2-0).

Varžovai antrajame kėlinyje bandė griebtis dar pakovoti dėl vietos finale ir įpusėjus kėliniui sušvelnino atsilikimą (1-2), bet išlaikiusi vieno įvarčio pranašumą, Klaipėdos FM U-13 komanda antrus metus paeiliui žengia į finalą, kuriame sekmadienį 12.40 val. rungtyniaus su Šiaulių FA “Šiauliai’ komanda.

Lietuvos jaunučių lygos U13 pusfinalio rungtynių “Klaipėdos FM” – “Kauno Žalgiris” 2-1 (2-0) įvarčių video momentai.
5 min. Nojus Vyšniauskas (1-0)
18 min. Vilius Paniuškis (2-0)
47 min. Jokūbas Kirbutas (2-1).