post

KLAIPĖDOS FUTBOLO MOKYKLA – MOKSLEIVIŲ FUTBOLO TURNYRO MAŽEIKIUOSE NUGALĖTOJA

Šių metų kovo 7-8 d. Mažeikiuose vyko tarptautinis aštuoniolikmečių moksleivių futbolo turnyras, kuriame dalyvavo 8 Lietuvos ir Latvijos komandos. Mūsų miestui atstovavo Klaipėdos futbolo mokyklos komanda, sudaryta iš trenerių Remigijaus Alonderio, Romualdo Norkaus ir Mindaugo Jonelio auklėtinių.

Puikiai rungtyniavo uostamiesčio Futbolo mokyklos vienuolikė. Pogrupyje klaipėdiečiai vienodais rezultatais 1:0 įveikė Rygos sporto mokyklą bei Jonavos kūno kultūros ir sporto centrą. Vieną kartą 1:1 sužaidė taikiai su Mažeikių „Atmosfera-1998“. Pusfinalyje 1:0 įveikta ir Mažeikių „Atmosfera-1997“. Finale dėl turnyro nugalėtojų titulo dar kartą teko kautis su tvirtais žemaičiais – FK „Atmosfera-1998“ jaunaisiais futbolininkais. Ir šį kartą 1:0 klaipėdiečiai įrodė savo pranašumą.

Geriausiu turnyro puolėju pripažintas Almantas Eidėjus. Neliko be asmeninio prizo ir Aurimas Peištaras, pelnęs geriausio komandos žaidėjo vardą. Anot specialistų, pagirtinai rungtyniavo Lev Son, Gediminas Prūsevičius, Donatas Stankevičius ir Rokas Mickūnas.