post

Klaipėdos futbolo mokykloje vyko specialioji olimpiada

Trečiadienį Klaipėdos futbolo mokyklos sporto salėje liejosi sporto ir džiaugsmo emocijos – į uostamiestį buvo sugužėję per 100 ypatingų vaikų iš Kauno, Kazlų Rūdos, Biržų, Šiaulių, Gelgaudiškio, Alytaus rajono, Šeduvos ir Vilniaus. Jie dalyvavo specialioje olimpiadoje.
Nuotraukų albumas iš  specialiosios olimpiados.

Vyko įvairios smagios estafetės, kamuolio žongliravimo ir taiklumo į vartus rungtys.

Renginio tikslas – skatinti sutrikusio intelekto vaikų fizinį aktyvumą kartu žaidžiant su įprastos raidos bendraamžiais, leisti pajusti praktiškai futbolo sporto šakos ypatumus, stiprinti adaptacinius gebėjimus ne tik fizinėje veikloje, bet ir kasdieniame gyvenime – pasiteisino: liejosi džiaugsmo emocijos, bendrystė ir draugiškumas.

Šventės dalyvių amžius – 6-14 metų.

„Patys matėte, kokios šventės metu tvyrojo vaikų emocijos. Labai džiaugiamės, kad Klaipėdos futbolo mokykla mus taip šiltai priima, suteikia galimybes ir mūsų vaikai gali draugauti, sportuoti ir pamatyti pasaulį“, – „Vakarų ekspresui“ sakė šioje šventėje dalyvavusi Klaipėdos „Medeinės“ mokyklos direktorė Elena Knyzaitė.

Šventės metu specialiais prizais buvo apdovanoti trys Klaipėdos „Medeinės“ mokyklos nariai: Edgaras Vizovij, Karolis ir Dovydas Nasteckis. Klaipėdiečiai pateko į Lietuvos rinktinę ir birželio 9-12 dienomis Estijoje atstovaus mūsų šaliai Lietuvos specialios olimpiados Europos futbolo čempionate.

Viena iš šio renginio organizatorių Olesia Matulevičienė pasidžiaugė, kad šios šventės rungtyse talkino jaunieji Klaipėdos futbolo mokyklos talentai su žinomu Klaipėdos futbolo žaidėju ir treneriu Mariu Papšiu.

Visi šventės dalyviai buvo apdovanoti medaliais, padėkos raštais ir kitais prizais

„Sunkiai žodžiais apsakoma atmosfera. Reikia pabūti tokioje šventėje, kad suprastum tą begalinį ypatingų vaikų norą sportuoti ir džiaugtis gyvenimu.

Noriu ypač padėkoti šių vaikučių auklėtojams ir treneriams, šventės organizatoriams, kurie atlieka labai naudingą ir reikšmingą darbą“, – pabrėžė šventės dalyvius pasveikinęs ir apdovanojęs Klaipėdos mero pavaduotojas Arvydas Cesiulis.

Šį renginį organizavo Lietuvos specialiosios olimpiados komitetas, „Norway Grant“ projekto komanda, Klaipėdos „Medeinės“ mokykla ir VšĮ Klaipėdos futbolo mokykla.

Pagal Vakarų ekspreso informaciją.