post

KLAIPĖDOS FUTBOLO MOKYKLOS KOMANDA „BALTAI“ – TARPTAUTINIO TURNYRO „PLUNGĖS TAURĖ 2013“ NUGALĖTOJAI

Liepos mėn. pradžioje Plungėje vyko tarptautinis trylikamečių jaunučių futbolo turnyras „Plungės Taurė 2013“, kuriame vieno rato sistema varžėsi 6 Lietuvos ir Latvijos komandos.

Labai sėkmingai rungtyniavusi uostamiesčio ekipa pasiekė visas 5 pergales. Buvo nugalėtos Telšių SRC 4:0 (įvarčiai: Lukas Pušinskas 2 ir Benas Rudys 2),  Plungės SM 3:0 (N.Urba, L.Pušinskas ir Rolandas Kuncė), Plungės VFK „Žiogeliai“ 8:0 (Jonas Bičkus 3, Henrikas Zobėla 2, Marijus Jazbutis, N.Urba ir B.Rudys), Latvijos FK „Tukums-2000 3:0 (Dovydas Švambaris, H.Zobėla ir L.Pušinskas). Prieš paskutines rungtynes su Vilniaus FM „Ateitimi“, abi komandos buvo surinkusios vienodą taškų kraitį – po 12, tačiau dėl prastesnio įvarčių skirtumo klaipėdiečių netenkino lygiosios. Vis dėlto uostamiesčio FM „Baltų“ vienuolikė įrodė, jog šiuo metu jie yra pajėgiausi šalyje. Įtemptame ir kvapą gniaužiančiame susitikime J.Bičkaus pelnytas įvartis lėmė klaipėdiečių pergalę 1:0. Surinkusi 15 taškų ir turnyre nepraleidusi nei vieno įvarčio mūsų miesto  komanda tapo turnyro nugalėtoja. Antroje vietoje liko sostinės atstovai (12 taškų), treti – Latvijos FK „Tukums-2000 (7 tšk.). Priminsime, kad šiais metais Futbolo mokyklos ekipa „Baltai“ tapo Lietuvos mažojo futbolo čempionais.

Net 2 klaipėdiečiai pateko į simbolinę turnyro rinktinę. Geriausiu vartininku pripažintas Mantas Bertašius, o geriausio puolėjo laurai atiteko Jonui Bičkui. Taip pat specialiu prizu apdovanotas ir klaipėdiečių gretose puikiai rungtyniavęs Ernestas Mockus. Komandą treniruoja Rimantas Skersys, turnyre jam talkino specialistas iš Šilutės – Marijus Jazbutis.