post

KLAIPĖDOS FUTBOLO MOKYKLOS PIRMOJI KOMANDA – R.POŠKAUS TAURĖS NUGALĖTOJA

Praėjusį savaitgalį Klaipėdos futbolo mokyklos sporto salėje vyko jubiliejinis dešimtasis tarptautinis dvylikamečių vaikų mažojo futbolo turnyras buvusio mokyklos auklėtinio Roberto Poškaus taurei laimėti. Jame dalyvavo 12 komandų iš Rusijos ir Lietuvos. Mūsų miestą atstovavo keturios Futbolo mokyklos ekipos.

Pagal turnyro sistemą buvo sudaryti du pogrupiai po 6 komandas. Po tris aukščiausias vietas užėmusios ekipos su „auksiniais“ įskaitiniais taškais pakliuvo į I finalinę grupę, kur kovojo dėl I-VI vietų. Likusios 6 rungtyniavo dėl galutinių VII-XII vietų II finalinėje grupėje.

Puikiai šiame turnyre pasirodė uostamiesčio jaunieji futbolininkai. Trenerio Anatolijaus Timofejevo vadovaujama Futbolo mokyklos pirmoji ekipa turnyre užėmė I, o trenerio Rimanto Skersio FM „Baltai“ komanda – III vietą.

FM-1 penketukas vieną kartą sužaidė lygiosiomis 3:3 su Vilkaviškio sporto mokykla, patyrė vieną pralaimėjimą 0:2 prieš Gargždų FK „Bangą“ bei pasiekė 6 pergales prieš Kaliningrado pirmąją komandą (2:0), Futbolo mokyklos antrąją komandą (7:0), Kretingos SM (4:0),  Klaipėdos FM-2001 komandą (4:0), FM „Baltai“ (1:0) ir Jonavos KKSC (1:0).  Finalinėje grupėje surinkusi 10 auksinių taškų FM-1 ekipa tapo turnyro nugalėtoja.

Futbolo mokyklos „Baltų“ komanda 7:1 įveikė Plungės VFK „Žiogelius“, 1:0 Kauno futbolo mokyklą, 1:0 Vilkaviškio sporto mokyklą, 3:0 Kaliningrado-2 penketuką, 2:0 Gargždų FK „Bangą“, vienodais rezultatais 1:1 sužaidė taikiai su Klaipėdos FM-2001 ir Kaliningrado-1 ekipa bei brolžudiškoje kovoje 0:2 pralaimėjo FM pirmajam penketukui. Finalinėje grupėje Futbolo mokyklos „Baltų“ komanda surinko 8 taškus ir turnyre užėmė trečiąją vietą. Vienu laipteliu aukštesnę poziciją užėmė Gargždų FK „Bangos“ penketukas (9 tšk.).

Į turnyro simbolinę rinktinę pateko 2 klaipėdiečiai. Geriausiu saugu pripažintas Lukas Pušinskas (FM „Baltai“), puolėju – Matas Kubilius (FM-1). Asmeninius prizus gavo ir savo komandose naudingiausiais žaidėjais pripažinti klaipėdiečiai: Vadim Karavajev (FM-1), Rokas Simutis (FM „Baltai“), Ignas Venckus (FM-2001) ir Martynas Bačko (FM -2).

Turnyro nugalėtojais tapo Eimantas Graželis, Jordanas Šveikauskas, Vitalijus Paulauskas, Mindaugas Jusis, Vadim Karavajev, Tomas Gvazdinskas, Matas Gudeliūnas, Rolandas Pocys, Paulius Galginas, Gintas Rakauskas, Karolis Budrys ir Matas Kubilius. Komandos treneris Anatolijus Timofejevas.