KLAIPĖDOS FUTBOLO MOKYKLOS SEPTYNIOLIKMEČIAI VOKIETIJOJE PASIDALIJO V-VIII VIETOMIS

Birželio 11-13 d. Klaipėdos futbolo mokyklos 1993-94 metų gimimo komanda viešėjo Vokietijoje, susigiminiavusiame su Klaipėda Mannheim mieste. Trenerių Anatolijaus Timofejevo ir Leonardo Lukavičiaus vadovaujama ekipa dalyvavo tarptautiniame futbolo turnyre. Be lietuvių šiose varžybose rungtyniavo dar 15 ekipų iš Vokietijos, Olandijos ir Čekijos. Komandos buvo suskirstytos į du pogrupius po 8 komandas.

Klaipėdiečiai pirmame etape pasiekė 4 pergales, 2 kartus sužaidė lygiosiomis ir patyrė 1 pralaimėjimą. Rezultatais 7:0 įveiktos VFB Gartenstadt ir SV Magdeburg, 3:0 MFC 08 Lindenhof bei 4:1 SG Canitz Riesa. Taikiai 0:0 sužaista su Čekijos Ceske Budejovice ir Berliner SC. Rezultatu 0:3 teko pripažinti būsimų turnyro nugalėtojų – SV Waldhof  Mannheim vienuolikės pranašumą.

Surinkę 14 taškų ir pogrupyje užėmę trečiąją vietą, jaunieji uostamiesčio futbolininkai aštuntfinalyje susitiko su kito pogrupio šeštąja ekipa – SG Karlsruhe. 11 m baudinių serijoje 7:5 sėkmė lydėjo mūsų miesto komandą. Deja, klaipėdiečiai ketvirtfinalyje apmaudžiai 0:1 pralaimėjo SV Elversberg vienuolikei  ir iš tolimesnės kovos dėl medalių pasitraukė. Turnyro nugalėtojais tapo SV Waldhof  Mannheim komanda, finale 2:0 įveikusi Ludwigshafener SC.

Mūsų miesto ekipoje patikimai vartus saugojo Tadas Norbutas, rezultatyviai rungtyniavo Denis Vlasenko, pasiekęs 5 įvarčius. Po 4 kartus pasižymėjo Bartas Butinas ir Artiom Jerošenko.