post

LFF II lygoje lygiosios su “Atmosfera”

Penktadienį LFF II lygoje Klaipėdos FM komanda savajame stadione rungtyniavo su Mažeikių „Atmosferos“ komanda, kuri iki šio turo užėmė trečiąją vietą tarp šešiolikos komandų.
Klaipėdiečiai nors ir atidavė iniciatyvą labiau patyrusiems varžovams, bet pagal keliamą grėsmę prie varžovų vartų „Atmosferos“ ekipai nenusileido ir įsibėgėjus pirmajam kėliniui, net išsiveržė į priekį 1-0, kai po baudos smūgio kamuolys atsitrenkė į virpstą, o atšokusį kamuolį į vartus pasiuntė Pijus Dumalakas.
Varžovai iki pertraukos suaktyvino savo veiksmus puolime ir jiems pačia paskutine pirmojo kėlinio ataka pavyko išlyginti rezultatą (1-1).
Antrajame kėlinyje taip pat netrūko veiksmo prie abiejų komandų vartų, bet lemiami smūgiai buvo arba netikslūs, arba komandas gelbėjo vartininkai. Po per pridėtą rungtynių laiką jau sėkmė nusišypsojo ir klaipėdiečiams, kai po įžaisto kampinio kamuolys atsitrenkė į FM komandos vartų skersinį ir tik didelėmis pastangomis klaipėdiečiams pavyko išsaugoti lygų rezultatą (1-1).