post

Lygiosios namie, netikėta pergalė Vilniuje ir pirmasis pralaimėjimas Garliavoje

Elitinėse jaunimo lygose visos trys Klaipėdos FM komandos šeštadienį sužaidė skirtingomis baigtimis.

U15 komanda savoje aikštėje žaidė svarbias rungtynes su laipteliu aukščiau esančia Vilniaus VFA GELEŽINIS VILKAS komanda ir pergalės atveju galėjo sumažinti atsilikimą, vis gi pirmajame kėlinyje praleidus įvartį (0-1), antroje rungtynių pusėje net ir turint žaidėjo pranašumą pavyko tik išlyginti rezultatą (1-1), o ir baudinių serijoje varžovai buvo tikslesni (4-3).

Kiek netikėtą pergalę pasiekė U16 komanda, kuri Vilniuje rungtyniavo su lyderiu „Žalgiriu“. Po pirmojo kėlinio klaipiediečiai atsilikinėjo rezultatu 1-2, bet puikiai sužaidus antrąjį kėlinį, pasiekta pergalė rezultatu 3-2.

Garliavoje rungtyniavo U18 komanda ir pasiekusi pergalę, Klaipėdos FM komanda jau galėjo užsitikrinti pirmąją vietą. Bet FK Garliava nebuvo nusiteikusi nusileisti ir įmušusi du įvarčius antroje rungtynių pusėje privertė klaipėdiečius patirti pirmąjį pralaimėjimą sezone.