post

Lygiosios su FM “Fortūna”

Penktadienį vidudienį žaistos rungtynės tarp Klaipėdos FM ir Kauno FM Fortūna komandų bet kurią minutę galėjo pakrypti į kažkurios komandos naudai, bet abi komandos nesugebėjo išnaudoti aibę susikurtų progų.
Abu rungtynių įvarčiai buvo įmušti per kelias minutes komandos rungtynėse sužaidus apie valandą – 61-ąją rungtynių minutę varžovai surengė rezultatyvią ataką perėmę kamuolį aikštės viduryje (0-1), bet po kelių minučių ir klaipėdiečiai atsakė įvarčiu kai išsimetus kamuolį iš užribio kairėje aikštės pusėje, keliais perdavimas palei baudos aikštelės prieigas jis atsidūrė dešiniajame krašte, o į baudos aikštelę išsiveržęs Maksim Andrejev tiksliu smūgiu išlygino rezultatą (1-1).
Lygiaverčių varžovų rungtynės ir baigėsi lygiosiomis, tad abi komandos savų taškų „grafas“ papildė tik vienu tašku.