post

Mažiausieji be varžybų neliks

 

Šį savaitgalį prasideda Klaipėdos futbolo mokyklos organizuojamas Vakarų regiono vaikų mažojo futbolo (5×5) turnyras. Jame varžysis Vakarų Lietuvos futbolo ateitis – 2011 m., 2012 m. ir 2013 m. gimę berniukai.

Iš viso į kovą stos net 33 komandos iš Klaipėdos, Gargždų, Palangos, Kretingos, Šilutės, Telšių ir Mažeikių. Net vienuolika ekipų gins Klaipėdos futbolo mokyklos garbę. Į aikštę išbėgs trenerių Romualdo Norkaus, Mindaugo Jonelio, Tomo Domarko, Luko Jonušio, Donato Naviko, Rimanto Vilavičiaus ir Ainio Vilavičiaus auklėtiniai.

“Patiems mažiausiems mūsų futbolininkams trūksta varžybų, tad Klaipėdos futbolo mokykla pasistengė užpildyti šią spragą”, – sakė Klaipėdos futbolo mokyklos vadovas Audrius Žuta.

Varžybos skirtinguose miestuose vyks vieną dieną trunkančiais turais. Turnyrui startas bus duotas sausio 11 dieną Gargžduose. Pirmosios kovas pradės U-8 (gim. 2012 m.) amžiaus grupės komandos.

Ne tik tėveliai, bet ir visi uostamiesčio futbolo sirgaliai kviečiami aktyviai palaikyti turnyre dalyvausiančius mažuosius futbolininkus. Organizatoriai pasistengė, kad tai daryti būtų kuo patogiau. Klaipėdoje beveik visos turnyro varžybos vyks Didžiojoje salėje (rankinio klubo “Dragūnas” salė, Taikos pr. 61A).