post

Mileta Vitkutė – Lietuvos WU-16 rinktinės gretose

Lietuvos merginų iki 16 metų rinktinė dalyvavo tarptautiniame turnyre Bulgarijoje, kur rungtyniavo su Bulgarijos, Rumunijos ir Moldovos komandomis. Lietuvaičių gretose buvo ir Klaipėdos FM trenerės Linos Kaselytės auklėtinė Mileta Vitkutė.

Pirmose rungtynėse Lituvos WU-16 rinktinė 0-6 (0-3) nusileido bulgarėms, antroje dvikovoje 1-6 (0-2) pralaimėjo rumunėms ir baigė kovas tarptautiniame turnyre pasiekdama pergalę rezultatu 5-1(4-0) prieš bendraamžes iš Moldovos.

Mileta Vitkutė rungtynėse su bulgarėmis rungtyniavo nuo 80 minutės, su rumunėmis nuo 71 minutės, o rungtynes su Moldova pradėjo starto sudėtyje ir žaidė 60 minučių.

UEFA „Development“ turnyras skirtas futbolininkėms įgauti žaidybinės patirties – kiekviena žaidėja per trejas rungtynes turėjo sužaisti ne mažiau 90 minučių.