post

Nesėkmės užgrūdina

Baigėsi Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės. Jose dalyvavusi Klaipėdos futbolo mokyklos 2006 metais gimusių merginų komanda tik per plauką liko nuo prizinės vietos. Nors finišas mūsiškėms buvo nesėkmingas, to tikrai negalima pasakyti apie visas pirmenybes. Tuo labiau, kad ir kovoje dėl trečiosios vietos pralaimėta tik loterijoje – mušant baudinius.

Mažajame pirmenybių finale Linos Kaselytės treniruojama Klaipėdos FM susitiko su Jakų FK “Jakai”. Prieš tai Klaipėdos FM šias varžoves kartą nugalėjo ir kartą su jomis sužaidė lygiosiomis.

Dvikovą dėl bronzos medalių geriau pradėjo FK “Jakai” ekipa, įmušusi du “sausus” įvarčius (2:0). Klaipėdos FM merginos rado savyje jėgų rezultatą ne tik išlyginti, bet ir persverti (3:2). Tačiau persvaros išlaikyti nepavyko. Rungtynės baigėsi lygiosiomis (3:3), tad teko mušti baudinius. Tai daryti geriau sekėsi FK “Jakai” komandai, kuri ir užėmė trečiąją vietą.

Trenerė L.Kaselyte neslėpė, kad apmaudus pralaimėjimas jos auklėtines nuliūdino.

“Merginos rungtynes pradėjo kiek per daug pasitikėdamos savo jėgomis. Ir praleido du įvarčius. Rungtynės buvo atkaklios. Tikrai galėjome laimėti. Net ir varžovų treneris vėliau pripažino, kad mes buvome stipresnės. Tačiau turėjome pripažinti “Jakų” komandos pergalę.

Vertinant visas pirmenybes galima tik pasidžiaugti, jog Klaipėdos FM merginos pasirodė puikiai ir pademonstravo gražų žaidimą. Aišku, norėjosi pasipuošti medaliais, bet pagrindinis mūsų tikslas buvo ne jie. Siekėme pasiruošti šalies čempionatams, gauti kuo daugiau žaidybinės patirties, analizuoti daromas klaidas. Tokio lygio varžybose niekada nereikia skirti ypatingą dėmesį rezultatams. Svarbiausia tobulėti ir mokytis iš klaidų. Džiaugiuosi merginų padaryta pažanga”, – sakė L.Kaselytė.

Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybių nugalėtoja tapo LCC MOOSE FC. Finalę ši komanda, dėka paskutiniosios atakos metu įmušto įvarčio, nugalėjo (7:6) Gargždų “Bangos B” ekipą.

Modesto Jackaus nuotr.