post

Nesėkmingai susiklosčiusi dvikova su “Utenio” komanda

Šeštadienį Klaipėdos FM komanda žaidė priešpaskutines LFF II lygos pirmenybių pirmojo etapo rungtynes. Klaipėdoje vykusioje dvikovoje buvo rungtyniaujama su Utenos „Utenio“ ekipa, kuri žengia tryliktoje vietoje. Tačiau aukštesnes pozicijas užimantiems, bet gerokai pakitusios sudėties, klaipėdiečiams rungtynės klostėsi sunkiai. Pirmomis minutėmis teko atlaikyti varžovų kelis išpuolius, vėliau perėmus iniciatyvą į savo rankas neišnaudotos kelios savo puikios progos.

Didelę įtaką rungtynėms turėjo kelios minutės likus iki pirmojo kėlinio pabaigos, kai klaipėdiečiai praradę kamuolį leido varžovas surengti greitą rezultatyvią ataką (0-1), o dar kitą jų bandymą užpulti klaipėdiečiai nutraukė neleistinai, o rungtynių teisėjas tai traktavo kaip paskutinės vilties pražanga ir Klaipėdos FM komanda liko rungtyniauti mažumoje.

Nors ir liko mažumoje, bet antrojo kėlinio pradžioje FM auklėtiniai bandė parodyti savo ryžtą bent jau išlyginti rezultatą ir atakos link varžovų vartų skriejo viena po kitos, tik vis pritrūko tikslumo veiksmuose „Utenio“ baudos aikštelėje. Ir vėl antrajame kėlinyje po dar vienos neišnaudotos šimtaprocentinės progos, vėliau sekė dar kelios „juodos“ minutės ir pora varžovų atakų baigėsi dar dvejais įvarčiais (0-3).

Tad šį kartą klaipėdiečiams teko susitaikyti, kad šįkart ne jų diena ir pripažinti varžovų pergalę rezultatu visiškai neatspindinčiu rungtynių eigos.