post

Oficialiai atidaryta atnaujinta Klaipėdos futbolo mokykla

Pirmadienį, rugsėjo 13 d. oficialiai atidaryta atnaujinta Klaipėdos futbolo mokykla. Atnaujinta Klaipėdos futbolo infrastruktūra šioje šventėje džiaugėsi ir sveikinimo kalbas sakė Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas, Švietimo, mokslo ir sporto viceministras Linas Obcarskas, Lietuvos futbolo federacijos prezidentas Tomas Danilevičius, FIFA generalinė sekretorė Fatma Samoura, Klaipėdos futbolo mokyklos dalininkas Robertas Poškus ir Klaipėdos futbolo mokyklos direktorius Audrius Žuta.

Vėliau buvo perkirpta simbolinė mokyklos atidarymo juostelė ir Klaipėdos įgulos karo kapelionas Remigijus Monstvilas pašventino naująją futbolo mokyklą.

Svečiai buvo pakviesti eiti apžiūrėti naują kompleksą ir kartu paragauti didžiulio šventinio Klaipėdos futbolo mokyklos torto.

Šventės pabaigoje naująją futbolo salę išbandė Klaipėdos politikai ir žurnalistai, o naujoje futbolo aikštėje tarpusavyje rungtyniavo buvę Lietuvos futbolo rinktinės nariai ir Klaipėdos futbolo treneriai bei veteranai.

Nuotraukas iš šventės rasite paspaudę šią nuorodą –  https://www.facebook.com/media/set/?vanity=166170577449014&set=a.974313799968017