PAGALIAU TAURĖ LIKO KLAIPĖDOJE

Lapkričio 25 d. (šeštadienį) Klaipėdoje vyko U-12 (vaikų, gimusių 2006 metais ir vėliau) mažojo futbolo 5×5 turnyras buvusio mūsų mokyklos auklėtinio ir žymaus Lietuvos futbolininko Roberto Poškaus taurei laimėti. Turnyre dalyvavo dešimt vaikų komandų iš Klaipėdos, Gargždų, Plungės, Telšių, Grobinios (Latvija) ir Kaliningrado (Rusija). Turnyras vyko dviejose sporto salėse: Klaipėdos futbolo sporto mokyklos sporto salėje (Paryžiaus Komunos g. 16 A) varžėsi “B” grupės komandos, o Klaipėdos miesto centrinio stadiono sporto salėje (Sportininkų g. 46) – “A” grupės komandos. Po to visos komandos futbolo mokyklos sporto salėje finalinėse grupėse aiškinosi galutines vietas. Komandos grupėse užėmusios pirmas dvi vietas kovo jo dėl 1-4 vietų, užėmusios 3-4 vietas – dėl 5-8 vietų, o užėmusios 5 vietas, išsiaiškino turnyro 9 vietos laimėtoją. Viso buvo sužaista 29 rungtynės (vienas kėlinys po 15 min.).

Klaipėdos futbolo mokyklai atstovavo dvi komandos : FM-1 ir FM-2 (abiejų komandų treneris Rimantas Skersys). “B” grupėje Klaipėdos FM-1 komanda iškovojo 3 pergales, vienas rungtynes sužaidė lygiosiomis, grupėje užėmė pirmąją vietą ir su auksiniais taškais pateko į finalinę grupę kartu su antra likusia Gargždų FK “Banga”. “A” grupėje stipriausios buvo Plungės FK “Babrungo” (1 vieta grupėje) ir Telšių FK “Džiugo-1” (2 vieta grupėje) komandos, patekusios į finalinę grupę. Po atkalių kovų, turnyro nugalėtojais tik geresnio įvarčių santykio dėka tapo Klaipėdos FM-1 komanda. Finalinėje grupėje su tiek pat taškų antra liko Telšių “Džiugo-1” komanda, o trečią vietą užėmė Plungės “Babrungas”. Klaipėdos FM-2 komanda antrojoje finalinėje grupėje užėmė galutinę 5 vietą.

Sveikiname Klaipėdos FM-1 komandą, iškovojusią Roberto Poškaus taurę.

Turnyro visas lenteles ir geriausiųjų žaidėjų prizų savininkus rasite čia:R.Poškaus 2017