post

Panevėžyje ir Šiauliuose sužaistos nukeltos rungtynės

Dvi  Klaipėdos FM komandos (U16 ir U17) išvykose žaidė Elitinėse jaunių lygų nukeltas rungtynes  – U-16 ekipa iš Panevėžio parsivežė tašką, o U-17 komanda pergalingai Šiauliuose baigė pirmąją sezono pusę.

Elitinės jaunių lygos U-16 divizionas
FA-PANEVEŽYS-PPRSG – KLAIPĖDOS FM 3-3 (1-1) (baudiniai – 4-1)
Dramatiškas ir permainingas rungtynes Panevėžyje sužaidė Klaipėdos FM U-16 komanda (treneriai Rimantas Skersys ir Marius Papšys). Klaipėdietis Mantas Dimša rungtynių pradžioje įmušė įvartį į FA Panevėžys-PRSSG vartus, bet vėliau šeimininkai atsakė trimis įvarčiais ir pirmavo (3-1). Vis gi iki rungtynių pabaigos Klaipėdos FM komandai pavyko išlyginti rezultatą (3-3) Kevino Gintalo-Šimkaus ir Jokūbo Jančausko įvarčiais. Bet baudinių serijoje sėkmingiau (4-1) pasirodė šeimininkai ir jie iškovojo papildomą tašką.

Elitinės jaunių lygos U-17 divizionas
FA ŠIAULIAI – Klaipėdos FM 0-5 (0-3)
Pergalingai pirmąją sezono pusę baigė Klaipėdos FM U17 komanda (treneriai Rimantas Vilavičius ir Romualdas Norkus). Šiauliuose vykusiose Elitinės jaunių lygos rungtynėse klaipėdiečiai įtikinamai laimėjo rezultatu 5-0 (3-0) bei įsitvirtino trečioje vietoje. Penkis įvarčius įmušė penki skirtingi žaidėjai – Domas Strakšys, Erik Kirjanov, Deimantas Rumša, Dmitrij Šachraj ir Simonas Zabitis.