post

Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Klaipėdos Universitetu

Antradienį Klaipėdos futbolo mokyklos direktorius Audrius Žuta susitiko su Klaipėdos Universiteto rektoriumi prof. dr. Artūru Razbadausku bei KU Kultūros ir sporto skyriaus vedėja Banga Balnaite–Stoniene ir Klaipėdos Universiteto sporto klubo pirmininke Genovaite Avižoniene.
 
Klaipėdos universiteto ir Klaipėdos futbolo mokyklos vadovai šiandien pasirašė bendradarbiavimo sutartį, kurios tikslas – vienyti jėgas ir galimybes, skleidžiant mokslo ir sporto svarbą akademinio jaunimo ir moksleivių bendruomenėse, dalintis informacija, žiniomis bei patirtimis, inicijuoti ir įgyvendinti bendrus mokslo projektus.
 
Susitikime aptartos Lietuvos futbolo problemos, jaunųjų sportininkų rengimo klausimai.
 
Futbolo mokyklos vadovas pasidžiaugė, jog uostamiesčio vaikai jau turi galimybes treniruotis neseniai atnaujintoje, modernioje sporto bazėje, kurioje savo Lietuvos studentų lygos rungtynes žaidžia ir KU studentų futbolo komanda. Audrius Žuta sakė neabejojantis, jog valstybės ir savivaldybių investicijų į futbolo infrastruktūrą rezultatai Lietuvoje pasimatys po kelių metų ir bendras futbolo lygis šalyje pradės kilti. Tikimasi, jog kokybiškos vaikų treniruočių sąlygos, pasaulyje jau patikrintos ugdymo metodikos, planuojami nauji futbolo objektai į uostamiestį sugrąžins ir didįjį futbolą.
 
KU rektorius akcentavo, jog Futbolo mokykloje sportuojantys vaikai turėtų būti motyvuojami tęsti studijas ir sportinį kelią Klaipėdoje. Universitetas yra subūręs studentų futbolo komandą, o aktyviai sportuojantiems jaunuoliams gali pasiūlyti sporto specialistus rengiančias studijų programas. Beje, pasirašyta sutartimi Futbolo mokyklos auklėtiniams, įstojusiems į KU, įsipareigojama sudaryti tinkamas sąlygas jų sportinio meistriškumo ugdymo tęstinumui.
 
Pagal Klaipėdos Universiteto informaciją.