post

Sezono paskutinėse namų rungtynėse ypatingai prastas antrasis kėlinys

Klaipėdos FM komanda žaidė LFF II lygos rungtynes su Joniškio FK “Saned” komanda, kuriai nusileido po labai permainingos kovos.

LFF II lyga
KLAIPĖDOS FM – Joniškio FK SANED 3-6 (2-1)
Antradienį vakare Klaipėdos FM komanda žaidė LFF II lygos rungtynes su Joniškio FK “Saned” komanda. Pirmajame kėlinyje nors ir buvo praleistas gan greitai įvartis (0-1), bet dar iki pertraukos klaipėdiečiai Armino Gečo realizuotu 11 m. baudiniu ne tik išlygino rezultatą, bet ir po Gvido Markevičiaus tikslaus smūgio išsiveržė į priekį (2-1). Nieko prasto nežadėjo ir antrojo kėlinio pradžia, ypač kai po Enriko Žukausko įvarčio klaipėdiečiai pirmavo rezultatu 3-1.

Bet antrojo kėlinio viduryje FM jaunimas įsivėlė “atvirą futbolą” ir vos tik praleidę antrąjį įvartį, leido svečiams perimti iniciatyvą į savo rankas ir ypač dominuoti puolime. Prie svečių spurto labiausiai prisidėjo patyręs puolėjas Marius Šluta, kuris per trumpą laiką įmušė tris įvarčius ir buvo pagrindinis varžovų pergalės kalvis. Svečiai antrajame kėlinyje įmušę net 5 įvarčius, laimėjo rungtynes rezultatu 6-3.