post

PENKTI

Praėjusį savaitgalį Marijampolėje įvyko 2017 metų Lietuvos vaikų, gimusių 2005 metais ir vėliau, futbolo 9X9 čempionato finalinis turnyras, kuriame rungtyniavo aštuonios stipriausios komandos, suskirstytos į 2 pogrupius po 4 komandas. Klaipėdos futbolo mokyklos garbę gynė trenerių Romualdo Norkaus ir Remigijaus Alonderio treniruojama komanda, kuri Vakarų regione užėmė pirmąją vietą.

Finalinį turnyrą šeštadienį Klaipėdos FM auklėtiniai pradėjo pergale prieš Panevėžio Futbolo akademijos auklėtinius 5:2. Kitose tos pačios dienos rungtynėse teko patirti pralaimėjimą šeimininkų Marijampolės SC komandai 0:1. Kitą dieną, sekmadienį, klaipėdiečiai atkakliose rungtynėse pralaimėjo būsimiesiems čempionams Vilniaus FM komandai 0:1 ir grupėje liko treti.

Rungtynėse dėl 5-6 vietų teko susitikti su trečią vietą kitame pogrupyje užėmusia Vilniaus Futbolo akademijos “Žalgirietis” komanda. Kovingose rungtynėse mūsų mokyklos vaikai laimėjo rezultatu 4:3 ir Lietuvos vaikų futbolo 9×9 čempionate užėmė penktą vietą. Lietuvos čempionais tapo Vilniaus FM komanda, finale po baudinių serijos įveikusi antrą vietą iškovojusią Kauno SM “Tauras” komandą. Treti Šiaulių FA auklėtiniai.

Sveikiname Klaipėdos FM vaikų, gimusių 2005 metais ir vėliau, komandą ir jos trenerius Romualdą Norkų ir Remigijų Alonderį.

Penktą vietą finaliniame turnyre iškovojo: Arnas Andrijauskas, Aurentas Negreckis, Armandas Razvadauskas, Benas Vasiliauskas, Domas Strakšys, Dovydas Gureckis, Erik Kirjanov, Emilijus Jumaševas, Jokūbas Kniukšta, Liutauras Tarasovas, Lukas Grinkevičius, Arnas Lukšas, Andrius Lukšas, Markas levinas, Simonas Zabitis, Vadim Šulžickij, Tauras Marcinkus, Vitalij Dmitrakov.