post

Per pridėtą laiką išplėšta antroji pergalė

Šį kartą klaipėdiečiams dėl pergalės teko pakovoti iki paskutinių rungtynių akimirkų, o pergalę lėmė per rungtynių pridėtą laiką teisėjo skirtas 11 m. baudinys bei Edgaro Bieronto šaltakraujiškai atliktas tikslus smūgis nuo atžymos.
Pirmąjį rungtynių įvartį po greitos atakos įmušė Mantas Bogdanovas, kuris pats nuo aikštės centro pradėjo ataką ir puolėjui nesugebėjus užbaigti atakos, pats spėjo pribėgti prie atšokusio kamuolio ir pasiuntė į vartus (1-0).
Pirmajame kėlinyje varžovams pavyko išlyginti ne tik žaidimą, bet ir po greitos atakos ir rezultatą (1-1), o antrojo kėlinio pačioje pradžioje, net išsiveržė į priekį (2-1).
Tokiose permainingose rungtynėse ir klaipėdiečiams pavyko pakreipti sau naudinga linkme antrojo kėlinio viduryje, kai po Mato Ambrazaičio prasiveržimo ir smūgio, vartininko atremtą kamuolį į vartus pasiuntė Jokūbas Norkus (2-2).
Dar po kurio laiko Ugnius Krukauskas puikiu perdavimu į puolimo smaigalį išvedė Povilą Šalčių, kuris stipriu ir tiksliu smūgiu išvedė klaipėdiečius į priekį (3-2).
Tačiau šia persvara klaipėdiečiai džiaugėsi vos kelias minutes ir po dar vienos varžovų greitos atakos rezultatas tapo lygus 3-3.

Per pridėtą rungtynių laiką rezultatas galėjo pakrypti į abi puses – išvengę rimtų nemalonumų po panevėžiečių atakos prie savo vartų, netrukus atsakė ataka klaipėdiečiai ir Matas Ambrazaitis uždirbo 11 metrų baudinį, o jį realizavo Edgaras Bierontas ir Klaipėdos FM komanda pasiekė antrąją pergalę rezultatu 4-3.
NUOTRAUKOS

Rungtynių video apžvalga:

Mato Ambrazaičio mintys po rungtynių: