post

Permainingose rungtynėse per pridėtą rungtynių laiką pralaimėta patyrusiai FK SANED komandai

Šeštadienį Žagarėje LFF II lygos rungtynes su Joniškio „Saned“ žaidė Klaipėdos FM ekipa. Pirmoji rungtynių pusė klaipėdiečiams klostėsi nesėkmingai – 13-ąją minutę buvo paskirtas 11 m. baudinys ir jį sėkmingai atliko patyręs varžovų žaidėjas Ričardas Beniušis (1-0). Dar po kelių minučių šeimininkai savo persvarą padvigubino Jono Lebedevo įvarčiu (2-0). Iki pertraukos likus apie penkioliką minučių Klaipėdos FM komandai pavyko pagerinti savo žaidimą ir Eimantas Labžentis tiksliu smūgiu sugebėjo sušvelninti savo komandos atsilikimą (2-1). Deja, prieš pat pertrauką FK Saned  žaidėjas Jonas Lebedevas įmušė antrąjį savo įvartį šiose rungtynėse ir atstatė turėtą dviejų įvarčių persvarą (3-1).
Bet ką „sugadino“ prieš pat pertrauką, tą klaipėdiečiai pataisė tik pradėję antrąjį kėlinį ir gynėjo Lukos Ruškio įvarčiu sugrąžino intrigą (3-2). Antrojo kėlinio viduryje komandos naujokas Vadim Šulžickij savo pirmuoju įvarčių išlygino rezultatą (3-3).
Ir kai jau atrodė, kad „Klaipėdos FM“ žaidėjams pavyks bent tašką iškovoti rungtynėse su labiau patyrusia FK „Saned“ komanda, toji varžovų patirtis leido pergudrauti klaipėdiečių žaidėjus lemiamomis rungtynių akimirkomis ir per pridėtą rungtynių laiką patyręs puolėjas Ričardas Beniušis išplėšė šeimininkų pergalę rezultatu 4-3.