post

Pirmasis etapas įveiktas užimant pirmąją vietą grupėje

Ketvirtadienį ir penktadienį Klaipėdos futbolo mokyklos stadione vyksta tarptautinis U15 vaikinų futbolo turnyras, kuriame dalyvauja 8 komandos.
Ketvirtadienį Klaipėdos FM komanda (treneriai Tadas Karinauskas ir Algimantas Briaunys)  A grupėje varžėsi kartu Rygos “Super Nova”, Kauno “NFA Be1” ir Vilniaus “BFA-2009” komandomis.
B grupėje rungtyniavo Vilniaus “BFA”, Alytaus “Dainava”, Šiaulių FA “Šiauliai” ir Palangos FK “Gintaras” komandos.
Grupių etapo rezultatai:
 
“Klaipėdos miesto mero taurė-2022” turnyro antrojo turo rungtynėse “Klaipėdos FM” komanda 1-0 (0-0) nugalėjo Vilniaus “BFA-2009” komandą, o pergalingą įvartį likus kelioms minutėms iki rungtynių pabaigos po puikaus Edvino Mikučio perdavimo įmušė Kornelijus Stulpinas.


Lemiamose trečiojo turo rungtynėse “Klaipėdos FM” (treneriai Tadas Karinauskas ir Algimantas Briaunys) rungtyniavo su dvi pergales pasiekusia Kauno “Be1” komanda. Varžovai pačioje rungtynių pradžioje įmušė gražų įvartį ir laimėjo pirmąjį kėlinį rezultatu 1-0. Bet antrajame kėlinyje klaipėdiečiai ne tik išlygino rezultatą, bet ir iškovojo pergalę rezultatu 2-1. Įvarčius klaipėdiečių gretose įmušė Deimantas Jėgeris ir Lukas Mukasejevas.

Penktadienį lauks lemiamos “Klaipėdos miesto mero taurė-2022” turnyro kovos, po kurių komandos išsiaiškins galutines vietas.