post

Pirmasis pralaimėjimas LFF II lygoje

Gegužės 5 ir 6 dienomis Klaipėdos FM pagrindinės komandos laukė dvejos rungtynės – penktadienį klaipėdiečiai LFF II lygos pirmenybėse išvykoje rungtyniavo su tryliktoje vietoje buvusia FK „Dembava“ komanda, o šeštadienį laukė LFF Taurės varžybų antrojo etapo rungtynės su Jonavos FC „Jonava“ ekipa, kuri rungtyniauja LFF I lygos pirmenybėse.

Tad treneriams Algimantui Briauniui, Tomui Domarkui, Rimantui Skersiui ir Mariui Papšiui iš Klaipėdos FM auklėtinių teko formuoti dvi skirtingas sudėtis, kurių viena rungtyniavo penktadienį, kita – šeštadienį.

Rungtynės Pasvalyje su „Dembava“ klaipėdiečiams prasidėjo labai sėkmingai ir jau pačią pirmąją rungtynių minutę Mark Šigajev rezultatyviai užbaigė Klaipėdos FM ataką.

Deja, tryliktoji rungtynių minutė klaipėdiečiams buvo nesėkminga ir šeimininkai sėkmingai realizavo skirtą baudinių 11metrų baidinį (1-1). Tas pats Samuel Ogba Francis  klaipėdiečių nesėkmę pratėsė dar minutei ir po dar vienos „Dembavos“ atakos rezultatas tapo 2-1.

Per pirmas penkiolika minučių buvo įmušti visi šių rungtynių įvarčiai, o klaipėdiečių pastangos iš tolimos išvykos parsivežti bent tašką buvo bevaisės ir LFF II lygoje buvo patirtas pirmasis pralaimėjimas.