post

Šį savaitgalį startas Baltijos jaunimo lygoje

Vasario 12 ir 13 dienomis įvyks debiutinių Baltijos jaunimo futbolo lygos varžybų 1-asis turas. Dvejos rungtynės bus surengtos ir tiesiogiai transliuojamos iš Vilniaus Pilaitės gimnazijos futbolo maniežo.

Šiame U-15 amžiaus grupės žaidėjams skirtame turnyre varžysis po 4 komandas iš Estijos, Latvijos ir Lietuvos. Lietuvai 2022 metų sezone atstovaus Baltijos FA, „NFA BE1“, Klaipėdos FM ir FK „Aidas“.

Visas varžybų tvarkaraštis ir rezultatai bus skelbiami svetainėje www.baltic-league.com. Lietuvos komandų namų rungtynės bus tiesiogiai rodomos per Lietuvos futbolas „Youtube“ paskyrą.

Grupių etapų rungtynės (5 turai) vyks vasarį ir kovą, ketvirtfinalių rungtynės – balandį, o pusfinalių rungtynės – gegužę ir birželį. Baltijos jaunimo lygos finalas numatytas rugsėjo mėnesį.

Dėl sudėtingos epidemiologinės situacijos, žiūrovai į Pilaitės gimnazijos futbolo maniežą nebus įleidžiami, tad kviečiame sekti tiesiogines rungtynių transliacijas. Visas turnyro transliacijas rasite svetainėje www.baltic-league.com.

1 turo tvarkaraštis:
Vasario 12 d. (šeštadienis)
13:00 val. FK „Aidas“ − FS „Metta“. Vilnius, Pilaitės futbolo maniežas;
13:00 val. „NFA BE1“ − FC „Flora“. Ryga, „Rimi“ olimpinis centras;
14:00 val. JK „Vaprus“ − JDFS „Alberts“. Viljandis, „Männimäe“ futbolo halė.

Vasario 13 d. (sekmadienis)
12:00 val. Klaipėdos FM – Liepojos FS. Vilnius, Pilaitės futbolo maniežas;
13:00 val. Baltijos FA – JK „Tarvas“. Ryga, „Rimi“ olimpinis centras;
16:00 val. FC „Ararat“ – BFC „Daugavpils“. Talinas, EJL futbolo halė