post

Su lyderiais sužaista lygiosiomis

Penktadienio vakarą Klaipėdos FM pagrindinė komanda savajame stadione rungtyniavo su LFF II lygos lydere Vilniaus rajono FK TRANSINVEST B komanda. Rungtynės prasidėjo po stiprios liūties ir komandoms iš pradžių dar teko apsiprasti su kurį laiką vietomis “pelkėta” aikšte ir tai gal įtakojo, kad varžovai įmušė greitą įvartį  – 4-ąją minutę po tolimo perdavimo į  klaipėdiečių baudos aikštelę ir gynėjams nespėjus  pakovoti dėl šio kamuolio, varžovų puolėjas Robertas Ratkevičius pažeme pasiuntė kamuolį vartų plotą, o vartininkui Gvidui Maitušiui nepavyko tinkamai sureaguoti ir atremti šį smūgį ir varžovai gan greitai išsiveržė į priekį (0-1).
Laimei klaipėdiečiam gan greitai pavyko atsakyti irgi rezultatyvia ataka kai broliukai Bondarevai “nugabeno” kamuolį į baudos aikštelę, o iš jų perdavimą gavęs Natas Genutis atliko perdavimą į kitą vartininko aikštelės pusę įkirtusiam Davidui Serdynskyi ir šis puikiu smūgiu galva išlygino rezultatą (1-1).
Visą likusį rungtynių laiką varžovai turėjo žaidybinį pranašumą, bet Klaipėdos FM gynyba didelių klaidų nebedarė ir gerai neutralizuodavo visu momentus bei patys gan dažnai kontratakuodavo.
Nei vienai komandai nebepasižymėjus iki rungtynių finalinio švilpuko, abejoms komandoms teko pasidalinti po tašką.