post

Su turnyrinės lentelės kaimynais pasidalinta po tašką

Penktadienį vakare LFF II lygos pirmenybių antrojo etapo dėl 1-10 vietų rungtynes žaidė Klaipėdos FM ir Tauragės FK TAURAS ekipos, kurios turnyrinėje lentelėje žengia greta ir tai atsispindėjo rungtynių eigoje – visas rungtynes vyko lygiavertis žaidimas ir netrūko momentų prie abiejų komandų vartų.
Pirmasis įvartis buvo įmuštas sužaidus beveik pusvalandį – tauragiškiai puikiu perdavimu į patogią situaciją baudos aikštelėje išvedė Deimaną Karpenko ir šiam beliko tik tiksliu smūgiu „nuginkluoti“ Klaipėdos FM komandos vartininką (0-1).

Klaipėdiečiams irgi pavyko suregzti rezultatyvią ataką dar iki pertraukos – po Beno Vasiliausko aštraus perdavimo priešais vartininką iššoko Jokūbas Jančauskas, bet jo smūgį vartininkas atrėmė, o prie atšokusio kamuolio pirmasis suskubo Emilijus Jermolajev ir šis „sugrūdo“ kamuolį į varžovų vartus (1-1).

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštėje nepakito ir abi komandos keitė viena kitos reidą link vartų, bet puolimo smaigalyje abi ekipos stokojo tikslumo ir nei viena nebepavyko įgyti persvaros, tad šiose rungtynėse pasidalino po tašką.