post

Sunkiai įgyta persvara neišlaikyta per pridėtą rungtynių laiką

Klaipėdos FM komanda penktadienį vakare žaidė trečiąsias LFF II lygos pirmenybių rungtynes su Telšių “Džiugo B” komanda. Pasirengimo metu klaipėdiečiai sužaidė kontrolines rungtynes su Telšių komanda ir buvo pasiekę lengvą pergalę, tad šį kartą Klaipėdos FM  komandai pirmoje rungtynių pusėje gal ir pritrūko šimtaprocentinio nusiteikimo rungtynėms.

Vis gi pirmojo kėlinio viduryje Klaipėdos FM komanda po pakelto kampinio ir Jokūbo Jančausko tikslaus smūgio iš eigos išsiveržė į priekį 1-0, bet varžovai pirmojo kėlinio pabaigoje varžovai atsakė greita kontrataka ir klaipėdiečių gynybą „perskrodė“ per aikštės centrą bei užbaigė tiksliu smūgiu 1-1.
Antrajame kėlinyje Klaipėdos FM komanda aikštėje pasirodė visiškai kitokiu nusiteikimu ir jų atakos link „Džiugo B“ komandos vartų skriejo viena po kitos, bet įmušti įvarti klaipėdiečiams pavyko tik likus kelioms minutėms iki rungtynių pabaigos – kai po varžovų pražangos Arminas Gečas puikiai pakėlė kamuolį į varžovų baudos aikštelę, o tiksliu smūgiu galva Lukas Songaila išvedė klaipėdiečius į priekį (2-1).  Deja, paskutinio kampinio metu prie Klaipėdos FM komandos vartų varžovams pavyko išlyginti rezultatą (2-2) per rungtynių pridėtą laiką ir tai buvo pirmieji klaipėdiečių prarasti taškai šiame sezone.