post

Svarbi informacija Klaipėdos futbolo mokyklos mokiniams ir tėvams!

LR Vyriausybei dėl koronaviruso pavojaus paskelbus karantiną, daugumos grupių treniruotės nuo 2020 m. kovo 23 d. jau vykdomos nuotoliniu būdu. Tai didelis iššūkis visai Klaipėdos futbolo mokyklos bendruomenei. Kadangi su tokia situacija susiduriame pirmą kartą, pradžioje gali kilti komunikacinių nesklandumų. Neabejojame, kad Jūsų ir mūsų pastangomis visos problemos bus išspręstos ir vaikams bus organizuotas pilnavertis ugdomasis procesas.

Planuojama, kad ugdymo proceso organizavimui sinchroniniu (realiuoju) laiku bus naudojamos ZOOM ir MESSENGER platformos. Tai pareikalaus papildomų trenerių, mokinių ir jų tėvelių pastangų. Mokiniai iš savo trenerių gaus kvietimus-nuorodas, kuriomis naudodamiesi patys prisijungs prie minėtų platformų.

Pateikiame paprastą filmuką, aiškinantį kaip prisijungti prie ZOOM, turint kvietimą-nuorodą.

Prisijungus prie platformos, treniruotės vyks realiuoju laiku. Teorinėje dalyje treneris pristatys užduotis, kurias mokiniai turės atlikti.

Prašome sekti informaciją uždarose grupėse, “Facebook” paskyroje, el. pašte ir pan.

Atkreipiame dėmesį, kad reikės pateikti tėvų sutikimus dėl leidimo treniruotis nuotoliniu būdu.

Kilus klausimams, prašome skambinti savo treneriams arba tiesiogiai kreiptis į mokyklos administraciją el.paštais: klaipedosfm@balticum-tv.lt ir infofm@balticum-tv.lt bei telefonu 8-46 383-547.

Visų mūsų laukia iššūkių kupinas laikotarpis. Padrąsinkime ir palaikykime vieni kitus. Bendradarbiaukime ir kartu ieškokime galimybių padėti vaikams. Būkime kantrūs ir tolerantiški. Skatinkime vaikų savarankiškumą ir atsakomybę. Sveikatos ir stiprybės visiems!

Klaipėdos futbolo mokyklos administracija

FK “Utenis” nuotr.