post

TAURAGĖ CUP – PIRMI IR TRETI

Birželio 02 d., šeštadienį, Tauragėje įvyko vaikų, gimusių 2007 metais ir vėliau, futbolo 9×9 turnyras “Tauragė cup”, kuriame dalyvavo 10 komandų.

Klaipėdos futbolo mokyklai atstovavo  dvi komandos: FM-1, treniruojama trenerių Romualdo Norkaus ir Remigijaus Alonderio, ir FM-2, treniruojama trenerio Rimanto Vilavičiaus.

Turnyre šauniai pasirodė FM-1 komanda, kuri pogrupyje įveikė Šiaulių FA 5:0, Ukmergės SC 2:0, Kauno FM “Fortūna” 3:0, sužaidė lygiosiomis su šeimininkų FK “Tauras” 0:0, pogrupyje užėmė 1 vietą ir finale įveikę kito pogrupio nugalėtoją Palangos SC po 9 m baudinių serijos (rungtynės baigėsi 0:0) iškovojo nugalėtųjų taurę.

Turnyre gerai pasirodė ir FM-1 komanda, kuri kitame pogrupyje įveikė Pagėgių MSM 10:0, Telšių FC “Džiugą” 3:0, sužaidė lygiosiomis su Palangos SC 0:0, Gargždų FK “Banga” 1:1 pogrupyje užėmė 2 vietą ir rungtynėse dėl 3 vietos įveikė kito pogrupio antros vietos laimėtoją Tauragės FK “Tauras”.

Geriausiu turnyro vartininku buvo pripažintas FM-1 žaidėjas Evaldas Skersis, geriausiu turnyro saugu – FM-1 atstovas Deividas Šumskis, o geriausiu viso turnyro žaidėju FM-2 saugas Vincentas Pupšys. Rezultatyviausio turnyro žaidėjo prizą išsivežė FM-2 puolėjas Ričardas Narbutas.