post

TAURĖ IŠKELIAVO Į KALININGRADĄ

Lapkričio 11 d. (šeštadienį) Klaipėdoje vyko U-10 (vaikų, gimusių 2008 metais ir vėliau) mažojo futbolo 5×5 turnyras “UAB “Ošano taurė-2017”. Turnyre dalyvavo aštuonios vaikų komandos iš Klaipėdos, Šiaulių, Plungės, Tauragės ir Kaliningrado (Rusija). Turnyras vyko dviejose sporto salėse: Klaipėdos futbolo sporto mokyklos sporto salėje (Paryžiaus Komunos g. 16 A) varžėsi “B” grupės komandos, o Klaipėdos miesto centrinio stadiono sporto salėje (Sportininkų g. 46) – “A” grupės komandos. Viso buvo sužaista 20 rungtynių (vienas kėlinys po 18 min.). Po atkaklių kovų grupėse ir pusfinaliuose, turnyro nugalėtoja tapo Kaliningrado “Junost-2” komanda, finale nugalėjusi kitą savo miesto komandą “Junost-1” rezultatu 4:1.

Klaipėdos futbolo mokyklai atstovavo dvi trenerio Tado Karinausko vadovaujamos komandos ir abiems joms nepavyko patekti į finalinį ketvertą. Ypač nepasisekė Klaipėdos FM-1 komandai, kuri labai atkakliose pogrupio (pažymėtina žymiai stipresnio) rungtynėse nusileido stipriai Šiaulių FA-1 komandai 0:1 ir taurę iškovojusiems Kaliningrado “Junost-2” komandai 2:3. Paguodos turnyre dėl 5-8 vietų jie neturėjo problemų ir iškovojo 5 vietą. Jautėsi, kad prieš tris savaites iškovoti bronzos medaliai Lietuvos vaikų futbolo 7×7 čempionate atėmė daug jėgų ir atsiliepė perėjimas iš lauko į sporto sales – nespėta adaptuotis.

Nereikia nusiminti – tai tik salės futbolo sezono pradžia. Pergalių tikrai bus.

Apdovanojimus ir prizus, kuriuos įsteigė UAB “Ošanas”, visoms komandoms įteikė šios bendrovės vadovai Vitalijus ir Donatas.

Viso turnyro rezultatus, galutinę lentelę ir geriausių komandų bei pozicijų žaidėjus rasite čia: 2017 Ošanas – lentelės

Turnyro akimirkos: