post

Taurę iškovojo Klaipėdos FM auklėtiniai

Prieš Lietuvai imantis griežtų priemonių stabdant koronaviruso plitimą, dvi 2008 metais gimusių Klaipėdos futbolo mokyklos auklėtinių komandos, treniruojamos Andriaus Pancerovo ir Tado Karinausko,suspėjo sudalyvauti Telšių “Džiugo” organizuojamame Nepriklausomybės atkūrimo dienos turnyre.

Iš viso Žemaitijos sostinėje varžėsi dešimt ekipų. Nors oras jaunųjų futbolininkų ir nelepino, turnyras vyko sklandžiai. Visos komandos sužaidė po penkias rungtynes, jų treneriai su kolegomis pasidalino sukaupta patirtimi.

T.Karinausko treniruojami klaipėdiečiai grupėje užėmė pirmąją vietą ir pateko į turnyro finalą. Pastarajame Klaipėdos FM komanda, po atkaklios kovos, nugalėjo bendraamžius iš Šiaulių ir tapo turnyro nugalėtoja. Naudingiausi ekipos žaidėju išrinktas Aronas Surblys, į simbolinę turnyro rinktinę pateko Ignas Paulikas.

A.Pancerovo auklėtiniai užėmė šeštąją vietą. Naudingiausiai komandoje žaidė Vakaris Simutis, į turnyro rinktinę išrinktas Ainoras Petkus.

Už kvietimą dalyvauti turnyre ir puikų jo organizavimą Klaipėdos FM dėkoja Telšių “Džiugo” techniniam direktoriui Andriui Lipskiui.