post

TAURĖ LIKO KLAIPĖDOJE

Praėjusį penktadienį miesto centrinio stadiono dirbtinės dangos aikštyne įvyko tarptautinis vaikų, gimusių 2007 metais ir vėliau, mažojo futbolo 9×9 turnyras buvusių Futbolo mokyklos direktorių Romualdo Dambrausko ir Vlado Ulinausko taurei laimėti. TurnyreGal.turn.ger.2019 dalyvavo 8 komandos iš Klaipėdos, Gargždų, Kauno, Tauragės, Šiaulių, Ventspilio (Latvija) ir Kaliningrado (Rusija). Komandos buvo suskirstytos į du pogrupius po 4 komandas. Pogrupiuose komandos užėmusios pirmas vietas, varžėsi dėl 1-2 vietų, komandos užėmusios antras vietas – dėl 3-4 vietų ir t.t. Viso buvo sužaista 20 rungtynių.

Turnyre pirmąją vietą iškovojo Klaipėdos FM-1 komanda (treneriai Romualdas Norkus ir Remigijus Alonderis), finale 2:0 įveikusi Klaipėdos FM-2 (treneris Rimantas Vilavičius). Trečią vietą iškovojo svečiai iš Latvijos – FK “Ventspils” baudinių serijoje įveikę Kauno SM “Tauras” komandą. Penktą vietą turnyre užėmė Šiaulių FA auklėtiniai tik baudinių serijoje palaužę Tauragės SC atstovus. Septintą vietą taip pat po baudinių serijos iškovojo Kaliningrado “Junost”, aštuntoje vietoje palikusi Gargždų FK “Bangos” atstovus.

Komandos prizininkės buvo apdovanotos taurėmis, žaidėjai – medaliais. Apdovanoti buvo ir visų komandų geriausi žaidėjai asmeniniais prizais.

Turnyro rezultatų lentelę ir geriausių savo pozicijų žaidėjus rasite čia: Gal.turn.ger.2019