post

Vėl skirtingos baigtys trijų Klaipėdos FM komandų rungtynėse

Šį savaitgalį visos trys Klaipėdos FM komandos rungtyniavo Elitinėse jaunių lygose ir kiekvienos iš jų rungtynės susiklostė skirtingais scenarijais – viena iškovojo lengvą pergalę, kitai – kad pasiektų pergalę reikėjo pademonstruoti charakterį, o trečioji – turėjo pripažinti akivaizdų varžovų pranašumą.

Pakiliomis nuotaikomis Elitinės jaunių lygos U-15 diviziono pirmąjį etapą užbaigė Klaipėdos FM komanda (treneris Romualdas Norkus), kuri Alytuje pasiekė įtikinamą pergalę 4-0 (2-0) prieš vieną iš autsaiderių FA “Dainavą”. Po kartą klaipėdiečių gretose pasižymėjo Povilas Šalčius, Edgaras Bierontas, Mantas Bogdanovas ir Andrej Romanov.
Po pirmojo etapo Klaipėdos FM ekipa užima antrąją vietą ir tęs kovą su pirmojo šeštuko komandomis.

Antrojo etapo kovas įspūdingomis rungtynėmis pradėjo Rimanto Skersio treniruojama U-16 komanda, kuri žaidė Elitinės jaunių lygos rungtynes su FK “Garliava” ekipa.
Po blankaus ir nerezultatyvaus pirmojo kėlinio, antrajame kėlinyje komandos žiūrovus nudžiugino rezultatyvumu. Pirmiausia, beveik įpusėjus antrajam kėliniui, gražiu įvarčiu įmuštu galva, varžovai išsiveržė į priekį. Klaipėdiečiai visu reikalus spręsti pasiliko rungtynių pabaigai ir per paskutines dešimt minučių įmušė tris įvarčius – 74-ąją rungtynių minutę rezultatą išlygino Lukas Sungaila (1-1), o dar po kelių minučių du pergalingus įvarčius įmušė Dovydas Petniūnas (3-1). Varžovai dar spėjo atsakyti vienu įvarčiu, bet svarbios pergalės klaipėdiečiai nebepaleido (3-2).

Elitinės jaunių lygos U17 diviziono rungtynės nesėkmingai susiklostė Klaipėdos FM komandai, kuri išvykoje net 1-4 (0-3) nusileido Vilniaus BFA komandai, kuri turnyrinėje lentelėje yra pora vietų žemiau. Vienintelį klaipėdiečių garbės įvartį pačioje rungtynių pabaigoje įmušė Emilijus Jumaševas.