post

VĖL STIPRESNI FM AUKLĖTINIAI

Praėjusį šeštadienį futbolo mokyklos ir miesto centrinio stadiono sporto salėse įvyko tarptautinis vaikų, gimusių 2009 metais ir vėliau, mažojo futbolo 5×5 turnyras, kuriame dalyvavo 10 komandų iš Klaipėdos, Plungės, Telšių, Gargždų, Palangos ir Kaliningrado (Rusija). Komandos buvo suskirstytos į du pogrupius po 5 komandas. Po to, pogrupiuose komandos užėmusios 1-2 vietas, varžėsi dėl 1-4 vietų, komandos užėmusios 3-4 vietas – dėl 5-8 vietų, o penktosios išsiaiškino 9 vietos laimėtoją. Viso buvo sužaista 29 rungtynės.

Turnyre pirmąją vietą iškovojo Klaipėdos FM-1 komanda (treneris Mindaugas Jonelys), sužaidusi vienas rungtynes lygiosiomis ir iškovojusi 6 pergales. Antri liko svečiai iš Kaliningrado – “Junost-1”, treti – Klaipėdos FM-2 (treneris Edmundas Gaigalas). Ketvirtą vietą turnyre užėmė Gargždų FK “Bangos” atstovai, penktą Telšių “Džiugas, šeštą FM-3 komanda (treneris Mindaugas Jonelys), septintą Kaliningrado “Junost-2”, aštuntą – Palangos SC, devintą Plungės “Babrungas”, dešimtą –  FM-4 (treneris Marius Komovas).

Komandos prizininkės buvo apdovanotos taurėmis, žaidėjai – medaliais, o visos dalyvavusios komandos šakočiais. Apdovanoti buvo ir visų komandų geriausi žaidėjai asmeniniais prizais.

Turnyro rezultatų lentelę ir geriausių savo pozicijų žaidėjus rasite čia: Klaipėdos FM 2018 gal.turn.ger.2009

Turnyro akimirkos: