post

Vėl sužaistos trejos rungtynės, iš kurių laimėtos dvejos

Elitinių jaunių lygose Klaipėdos FM komandos šį savaitgalį kaip įprasta  sužaidė trejas rungtynes ir dvejas iš jų laimėjo, o vieneriose rungtynėse patyrė pralaimėjimą.

Elitinė jaunių lygos U-15 divizionas
Klaipėdos FM – FA Kauno Žalgiris 3-1 (2-0)
Elitinės jaunių lygos U-15 diviziono varžybose “Klaipėdos FM” auklėtiniai (treneriai Rimantas Vilavičius ir Romualdas Norkus) savoje aikštėje rungtyniavo su turnyrinės lentelės kaimyne FA “Kauno Žalgiris” komanda. Nuo pat rungtynių pradžios Jokūbo Norkaus įvarčiu klaipėdiečiai įgijo persvarą (1-0), kurią neilgai trukus ir padvigubino Matas Ambrazaitis (2-0). Antrajame kėlinyje po Edgaro Bieronto tikslaus smūgio jau pirmavo (3-0), bet per likusį laiką klaipėdiečiai kiek perdaug atsipalaidavo ir varžovai tiksliu 11 metrų baudinių jų persvarą kiek sušvelnino (3-1).

Elitinė jaunių lygos U-16 divizionas
Klaipėdos FM – Vilniaus TALENTŲ FA-FK RITERIAI  0-1 (0-1)
Sekmadienį Elitinėje jaunių lygoje U-16 divizione Klaipėdos FM komanda (treneriai Rimantas Skersys ir Marius Papšys) antrą kartą šiose savaitėje susitiko su šių varžybų lydere Vilniaus “Talentų FA-FK Riteriai” komanda. Deja, ir šiose rungtynėse klaipėdiečiams teko pripažinti varžovų pergalę, kuri buvo pasiekta įmušus vienintelį įvartį 35-ąją rungtynių minutę.

Elitinė jaunių lygos U-17 divizionas
Klaipėdos FM – Vilniaus BFA 2-0 (2-0)
Iškart po jaunesnių kolegų dvikovos, Elitinės jaunių lygos U-17 diviziono varžybose rungtyniavo ir vyresni Romualdo Norkaus ir Rimanto Vilavičiaus auklėtiniai, kurie savoje aikštėje 2-0 (2-0) įveikė Vilniaus “BFA” komandą. Pergalę nulėmė rungtynėms įsibėgėjus įmušti Beno Vasiliausko (11 m.) ir Deimanto Rumšos įvarčiai.
Aštuntoji pergalė “Klaipėdos FM” komandai leido pakilti į antrąją vietą tarp devynių komandų.