post

Vėl trys pergalės Elitinėse jaunių lygose

Praėjęs savaitgalis buvo vienas iš sėkmingiausių pastaruoju laikotarpiu, nes visuose Elitinių jaunių lygų divizionuose pergales pasiekė visos trys komandos.
Elitinės jaunių lygos U15 divizione Klaipėdos FM komanda (treneriai Romualdas Norkus ir Rimantas Vilavičius) Vilniuje pasiekė labai svarbią pergalę 2-1 (1-0) prieš VFA “Geležinis vilkas” komandą. Pirmajame kėlinyje klaipėdiečius į priekį išvedė Jokūbas Norkus (1-0), o antrojo kėlinio pradžioje persvarą padvigubino Matas Ambrazaitis (2-0). Neilgai trukus šeimininkams pavyko sušvelninti atsilikimą, bet klaipėdiečiai išlaikė vieno įvarčio pranašumą iki rungtynių pabaigos (2-1).
Penkioliktoji pergalė leido Klaipėdos FM komandai vėl padidinti savo galimybes pakovoti dėl prizinės vietos.

Dramatiškai rungtynės Klaipėdos FM komandai (treneris Rimantas Skersys) susiklostė Elitinės jaunių lygos U-16 divizione, kur po atkaklios kovos 3-2 (0-1) įveikta FA “Panevėžys” komanda. Nesėkmingas pirmas kėlinys buvo pralaimėtas rezultatu 0-1, varžovai iškart po pertraukos dar padidino savo persvarą, bet laimei kad jau po minutės Jorintui Komovui tiksliu smūgiu pavyko sušvelninti varžovų pranašumą (1-2). Likus kiek daugiau nei dešimt minučių klaipėdiečiai Mato Dumalako įvarčiu išlygino rezultatą (2-2). O rungtynių pabaigoje Klaipėdos FM uždirbo teisę smūgiuoti nuo 11 metrų atžymos ir pergalingą įvartį įmušė Ignas Kubilius.
Ši svarbi pergalė Klaipėdos FM komandai leido įgyti pranašumą kovoje dėl trečiosios vietos.

Elitinės jaunių lygos U17 divizione Klaipėdos FM komanda (treneriai Romualdas Norkus ir Rimantas Vilavičius) pasiekė penkioliktąją pergalę 3-1 (3-0) įveikusi Marijampolės FC komandą. Pirmajame kėlinyje įvarčius įmušė Armandas Razvadauskas, Nikita Bondarev ir Danila Bondarev.