post

Viena džiugi pergalė ir du skaudūs pralaimėjimai

Šis savaitgalis Elitinėse jaunių lygose Klaipėdos FM komandoms buvo dviprasmiškas – jei U-18 divizione buvo galima džiaugtis skambia pergale 2-1 (2-1) prieš be suklupimų žengusį Vilniaus FK “Žalgirį”, tai kituose (U-16 ir U-15) divizionuose klaipėdiečių komandoms teko pripažinti kitų Vilniaus komandų pergales.
U-18  ekipos (treneriai Rimantas Skersys ir marius Papšys) pergalę nulėmė pirmajame  kėlinyje įmušti įvarčiai – 17-ąją klaipėdiečiai nuo savo vartų pradėjo puikią kontrataką ir po Nato Genučio rezultatyvaus perdavimo  įvartį įmušė Emilijus Jermalajev (1-0). Kėliniui slenkant į pabaigą Natas Genutis tolimu tiksliu smūgiu padvigubino savo komandos persvarą (2-0), bet varžovai gan greitai sušvelnino atsilikimą (2-1). Antrajame kėlinyje teko atlaikyti didelį vilniečių spaudimą ir net kelios atakos galėjo baigtis įvarčiais, bet išsaugojusi minimalią persvarą Klaipėdos FM komanda atėmė pirmus taškus iš varžovų.
Tuo pačiu metu Vilniuje rungtyniavusi Klaipėdos FM U-16 komanda (treneriai Romualdas Norkus ir Rimantas Vilavičius) sužaidė permainingas rungtynes su “Vilniaus Football Academy” komanda. Jose Matas Ambrazaitis ir Edgaras Bierontas po kartą lygino rezultatą, tačiau varžovai ir trečią kartą išsiveržė į priekį ir išlaikė pergalę (3-2) savo rankose.
Nesėkmingai klostėsi rungtynės ir Klaipėdos FM U-15 komandai (treneriai Tadas Karinauskas ir Marius Komovas), kurių varžovai Vilniaus “Geležinio vilko” žaidėjai tolimu ir gražiu smūgiu išsiveržė į priekį, o iki pertraukos ir padvigubino persvarą (2-0). Antrajame kėlinyje klaipėdiečiams kuriam laikui buvo pavykę perimti iniciatyvą į savo rankas ir įvarčiu nuo 11 metrų atžymos atgaivinti intrigą (1-2), deja kiek vėliau visas klaipėdiečių pastangas nubraukė dar du varžovų įvarčiai ir patirtas pralaimėjimas rezultatu 1-4.