post

XII „ALEKSANDRO FOKINO TAURĖS“ TURNYRO NUGALĖTOJAI – „SAREMOS“ KOMANDA

Baigėsi jau dvyliktas „Aleksandro Fokino taurės“ turnyras, kuriame dalyvavo 6 Klaipėdos miesto komandos. „A“ grupėje rungtyniavo Klaipėdos futbolo mokykla, „Vakarų Baltija“ ir „Baltai“, „B“ grupėje – „Herkaus Galerija-Sendvaris“, „Sarema“ ir „Klarksonas-Plikiai“. Po grupės varžybų į tolimesnį etapą pateko po dvi geriausias ekipas. Pusfinalio rungtynėse „Klarksonas-Plikiai“ 4:2 nugalėjo „Baltus“, o „Sarema“ 7:3 privertė sudėti ginklus „Vakarų Baltiją“.

Kovoje dėl III vietos „Baltų“ vienuolikė pirmavo 3:0, tačiau persvaros neišlaikė. „Vakarų Baltija“ surado savyje jėgų ir išlygino rezultatą 3:3. 11 m baudinių serijoje 6:5 sėkmė lydėjo laivų statytojus.

Finalinėse rungtynėse tarp „Saremos“ ir „Klarksono-Plikių“ taip pat prireikė baudinių serijos. Pagrindiniam laikui pasibaigus 1:1, savotiškoje loterijoje 4:3 labiau pasisekė praėjusių metų Klaipėdos sekmadienio lygos vicečempionams – „Saremos“ futbolininkams, kurie ir tapo turnyro nugalėtojais.

Aleksandro Fokino sesuo Tatjana ir Klaipėdos apskrities ir miesto futbolo federacijos prezidentas Romualdas Jonaitis įteikė sportinių prekių parduotuvės „Tavo Sportas“ įsteigtus prizus geriausiems komandų žaidėjams. Jais tapo Evaldas Garbauskas („Sarema“), Valdas Žalneravičius („Klarksonas-Plikiai“), Donatas Montvydas („Vakarų Baltija“) ir Tadas Karinauskas („Baltai“).