post

“Karštas mūšis” su Vilniaus “AFK” ir patekimas į trečiąjį etapą

„Šiltnamio sąlygomis“ (blogąja prasme) LFF Taurės varžybų antrojo etapo rungtynes žaidusi „Klaipėdos FM“ komanda ilgą laiką pirmavo rezultatu 1-0, bet rungtynėms slenkant į pabaigą „AFK“ komandai pavyko išlyginti rezultatą (1-1) ir teko žaisti pratęsimą.
Klaipėdiečiai šį „karštą mūšį“ galėjo užbaigti ir po pratęsimo, bet antrojo pratęsimo metu nepavyko sėkmingai atlikti 11 metrų baudinio.
Baudinių seriją irgi buvo galima laimėti penktuoju baudiniu, bet ir jis buvo nesėkmingas. Tad Klaipėdos FM komandos gerbėjams teko nerimauti žaidėjams atliekant ir papildomus 11 metrų baudinius. Vis gi visoje baudinių serijoje ne kartą arti sėkmės buvęs Klaipėdos FM vartininkas Gvidas Maitušis, atrėmė baudinių serijoje dar vieną varžovų smūgį (11 m. baudinių serija FM laimėjo 7-6, atlikus po 8 smūgius) ir išvedė Klaipėdos FM komandą į LFF Taurės varžybų trečiąjį etapą.
Sekmadienio rungtynės buvo transliuojamos tiesiogiai per futbolas.tv platformą –  ŽIŪRĖTI RUNGTYNES