post

FM TAURĖ-2019

Šeštadienį FM sporto salėje įvyko penkerios mažojo futbolo turnyro “FM taurė-2019” rungtynės. I-oje amžiaus grupėje BITUTĖS 5:3 įveikė VIKTORIJĄ, o BALTUKAI 14:0 sutriuškino MERGAITES-06. II-oje amžiaus grupėje BALTAI-2 6:5 įveikė GILIJĄ, o ATLANTAS 5:0 nugalėjo MERGAITES-08. III-ioje amžiaus grupėje JUVENTUS-2 4:2 įveikė BALTŲ-3 komandą rezultatu 4:2.

Rungtynių rezultatus rasite čia:  Lentelės-2019 P

Šių metų FM taurės turnyro keturiose amžiaus grupėse dalyvauja 28 komandos (apie 300 futbolo mokyklos auklėtinių). Turnyro rungtynės daugumoje vyksta Futbolo mokyklos sporto salėje, kurios išorė ir aplinka yra blogame stovyje. Tačiau treniruotėms ir varžyboms ši sporto salė yra pati geriausia tarp visų sporto salių, kuriomis naudojasi futbolo mokyklos mažieji auklėtiniai. Ji yra pilnų išmatavimų, danga yra gerame stovyje, sienos ir bortai leidžia sportuoti saugiai. O dėl aplinkos… Jau keturi metai laukiame futbolo mokyklos rekonstrukcijos. Dėl viešųjų pirkimų, projektavimo sąlygų, projektuotojų ir kitų priežasčių futbolo mokyklos rekonstrukcija vis atidedama. Pagal pirminius rekonstrukcijos planus praėjusių metų pabaigoje turėjo būti užbaigta visos mokyklos rekonstrukcija…