post

Pirmoji pusfinalio dvikova pralaimėta

Pirmoji Klaipėdos FM ir Rygos FS „Metta“ komandų akistata Klaipėdoje trečiadienį baigėsi klaipėdiečių pralaimėjimu rezultatu 1-3 (0-1).
Latvių jaunuoliai į priekį išsiveržė pirmojo kėlinio viduryje, kai po tolimo perdavimo iš arti pasiuntė kamuolį į klaipėdiečių vartus (0-1). Antrajame kėlinyje, po tikslaus Povilo Šalčio smūgio galva, Klaipėdos FM komandai buvo pavykę išlyginti rezultatą (1-1), tačiau neilgai trukus svečiai atsakė puikiu ir tiksliu tolimu smūgiu ir dar kartą įgijo pranašumą (1-2), o per pridėtą rungtynių laiką ir padvigubino persvarą (1-3).
Atsakomoji klaipėdiečių ir rygiškių dvikova vyks birželio 8 dieną nuo 13:30 val. Rygos „Hanzos“ mokyklos stadione.

Rungtynių vaizdo įrašas (pabaigoje pateikiama ir pavojingų momentų video santrauka).