post

Šį kartą išlaikyta minimali persvara prieš “Džiugo” dublerius

Sekmadienį eilines LFF II lygos rungtynes Telšiuose žaidė Klaipėdos FM pagrindinė komanda (treneriai Algimantas Briaunys ir Tomas Domarkas) ir rungtyniavo su “Džiugo” dubleriams, kuriems pirmajame rate buvo prarasti du taškai, leidus išlyginti rezultatą 2-2 paskutine ataka.
Šį kartą klaipėdiečiams dvikova klostėsi sėkmingiau, o daugiausiai – dvejais įvarčiais – prie šios sėkmės prisidėjo Nikita Bondarev, pirmajame kėlinyje įmušęs du įvarčius, į ką varžovai įpusėjus kėliniui atsakė vienu legionieriaus įvarčiu (2-1).
Antroje rungtynių pusėje klaipėdiečiai pusvalandį žaidė mažumoje, bet šiose rungtynėse trapios persvaros iš savo rankų neišleido ir pasiekė  septintąją pergalę sezone ir surinkę 26 taškus, užima 8-ąją vietą tarp 16 komandų.