post

Antrajame ture įtikinama pergalė prieš FC “ARARAT”

Klaipėdiečiai pirmajame kėlinyje gan greitai įgijo persvarą, kai 6-ąją rungtynių minutę po kampinio įvartį galva įmušė gynėjas Vilius Stonys (1-0). Ilgai netrukus kairiuoju aikštės kampu suregztą ataką įvarčiu į tolimąjį vartų kampą užbaigė Emilijus Jermolajevas (2-0). Iki pertraukos rezultatas nebepakito, nors momentų buvo prie abiejų komandų vartus.
Antrąjį kėlinį Klaipėdos FM auklėtiniai pradėjo dar vienu spurtu – vos įsibėgėjus kėliniui buvo uždirbtas 11 m. baudinys ir jį sėkmingai atliko Matas Ambrazaitis (3-0). Estų žaidėjams vos pradėjus sekančią ataką, buvo perimtas kamuolys  ir greita kontrataka užbaigta Povilo Šalčiaus įvarčiu (4-0).
Rungtynėms slenkant į pabaigą Emilijus Jermolajevas ir Povilas Šalčius pasižymėjo po antrą kartą šiose rungtynėse ir Klaipėdos FM persvara tapo daugiau nei įtikinama (6-0).
Varžovams rungtynių pabaigoje pavyko atsakyti tik vienu puikiu įvarčiu, kuris buvo įmuštas tolimu smūgiu (6-1).
Tad per pirmus du turus Klaipėdos FM įveikusi latvių ir estų komandas, pasiekė dvi pergales.