post

Apmaudus pralaimėjimas prieš pirmenybių autsaiderę

Sekmadienį LFF II lygos rungtynes žaidė Klaipėdos FM pagrindinė komanda, o jos varžovė buvo  lygoje paskutinę vietą užimanti Vilniaus FK „Viltis“ komanda.
Rungtynių pradžia bei visas pirmasis kėlinys Klaipėdos FM komandai nieko prasto nežadėjo ir net buvo įgyta vieno įvarčio persvara 1-0, kai sužaidus beveik pusvalandį įvartį įmušė Natas Genutis (1-0).
Deja, antrajame kėlinyje vaizdas gerokai pakito ir klaipėdiečiams nepavyko išvengti klaidų gynyboje. Pavėjui žaidę varžovai vis dažniau kontratakuodavo bei pergudraudavo FM gynėjus. 61-ąją minutę varžovas sėkmingai išvengęs nuošalės beveik nuo aikštės vidurio prasiveržė ir viens pats rezultatyviai užbaigė savo ataką (1-1). Laimei, vos už poros minučių Klaipėdos FM puolėjo Jokūbo Jančausko smūgio nesugebėjo atremti varžovų vartininkas ir klaipėdiečiai vėl buvo priekyje 2-1. Vis gi persvarą pavyko išlaikyti tik kelias minutes ir varžovai stipriu smūgiu nukreipė baudos aikštelėje atšokusį kamuolį į šeimininkų vartus (2-2).
Besivaikydami pergalės Klaipėdos FM auklėtiniai per pridėtą rungtynių laiką neišvengė dar vienos varžovų kontratakos, kurią teko stabdyti paskutinės vilties pražanga, bet varžovai po stipraus baudos smūgio, vartininkui atrėmus pirmąjį smūgį, sugebėjo tiksliai atlikti pakartotinį smūgį ir išplėšė pergalę rezultatu 3-2.