post

Gausybė Klaipėdos FM komandų “Winter cup” turnyruose Liepojoje

Kol vienos FM komandos rungtyniavo savo tvirtovėje, kitos Klaipėdos FM trys komandos, treneriai Marius Papšys, Dovijus Česnulis ir Justas Raziūnas, šį savaitgalį vyko į dviejų dienų “Winter Cup” turnyrą Liepojoje.
Sunkiausiai sekėsi “mėlynųjų” U7 komandai, kuri per dvi dienas sužaidė septynerias ir įgijo daug žaidybinės patirties rungtyniaudami su pajėgesniais varžovais.
“Geltonųjų” komanda savo grupėje sužaidė 4 rungtynes ir vienas laimėjo bei tris pralaimėjo, o kitą dieną laimėjusi svarbias rungtynes užėmė 12 vietą iš 20.
Sėkmingiausiai sekėsi “rausvųjų” komandai, kuri grupėje triuškino Liepojos FS, Marupės, Vilniaus FA ir Siguldos komandas. Sekmadienį ketvirtfinalyje įtikinamai 10-3 įveikė Auda ekipą, pusfinalyje įveikta 7-3 įveikta dar viena Marupės komanda, o finale 3-7 nusileista Vilniaus FA komandai ir tarp dvidešimties komandų Mariaus Papšio auklėtiniai užėmė antrąją vietą.

Geriausiu turnyro vartininku buvo pripažintas Klaipėdos FM auklėtinis Mykolas Tamolis, rezultatyviausiu viso turnyro žaidėju tapo klaipėdietis Domantas Kubilius, o geriausiu komandos žaidėju išrinktas Joris Savickas.

Liepojos “Winter Cup” turnyre, kuriame dalyvavo net 32 komandos, jėgas išbandė ir metais vyresni Klaipėdos FM auklėtiniai – 2015 m. berniukai, trenerių Dovijaus Česnulio, Justo Raziūno ir Mariaus Papšio susiskirstyti į tris komandas, su bendraamažiais sužaidė po 7 rungtynes. Berniukai įgijo daug žaidybinės patirties rungtyniaudami su skambių futbolo klubų auklėtiniais, lemiamose kovose teko išbandyti jėgas ir su nugalėtojais tapusia komanda. Geriausiais žaidėjais komandose šįkart buvo pripažinti Damir Kuzmenko, Skomantas Paulauskas ir Oliver Rimpo.

Puikiame turnyre sudalyvavę klaipėdiečiai dabar atsikvėps pasitikdami didžiausias metų šventes ir po Naujų vėl sieks tobulėjimo futbolo futbolo aikštėje.

Daugiau nuotraukų rasite Klaipėdos FM facebook paskyroje.