post

IŠ VENTSPILIO VĖL SU TAURE

Šių metų pirmąjį savaitgalį Ventspilyje (Latvija) vyko tarptautinis mažojo futbolo turnyras, kuriame dalyvavo 8 komandos iš Latvijos, Estijos ir Lietuvos.

Klaipėdos futbolo mokyklos berniukų, gimusių 2008 metais, komanda, vadovaujama trenerio Tado Karinausko, šauniai pasirodė turnyre ir iškovojo nugalėtojų taurę.

Pirmą varžybų dieną buvo pasiektos trys pergalės: nugalėtas Rygos FK “Supernova” 3:1, Šiaulių FA 2:0 ir šeimininkų FK „Ventspils“ 2-1. Kitą dieną futbolo mokyklos auklėtiniai 7:1 sutriuškino Ventspilio “Ceriba” komandą ir pogrupyje užėmė pirmą vietą. Turnyro finale klaipėdiečiai susitiko su kito pogrupio nugalėtoja Gargždų FK “Banga”, įveikė kaimynus rezultatu 2:0 ir iškovojo pirmąją vietą.

Geriausiu komandos žaidėju turnyre pripažintas Benas Kavaliauskas, o rezultatyviausiu turnyro žaidėju tapo klaipėdietis Edvinas Mikutis.