post

KAUNO SPORTO HALĖJE “UŽDERĖJO SIDABRO”

Praėjusį savaitgalį Kauno sporto halėje vyko visų keturių amžiaus grupių Lietuvos mažojo futbolo čempionato 5×5  finalai. Futbolo mokyklos auklėtiniai varžėsi trijų amžiaus grupių finalinėse varžybose ir visose pasidabino sidabro medaliais.

Šeštadienį pirmieji į kovą stojo U-10 (vaikų, gimusių 2010 metais) komandos. Klaipėdos FM  komanda (treneris Mindaugas Jonelys) pusfinalio rungtynėse rezultatu 1:0 palaužė Kauno VJFM “Fortūną” ir pateko į finalą. Finale jų laukė Panevėžio FA, kuri kitame pusfinalyje be vargo sutriuškino Vilniaus FM “Žaibą”. Finalinės gražios ir atkaklios rungtynės nugalėtojo neišaiškino. Rungtynės pasibaigė taikiai 3:3. Nugalėtoją teko išaiškinti baudinių serijoje. Šį kartą sėkmė buvo panevėžiečių pusėje (3:2). Klaipėdiečiai tenkinosi sidabro medaliais. Individualiu prizu buvo apdovanotas klaipėdietis Nojus Vyšniauskas.

Po pietų, kas stipriausias Lietuvoje aiškinosi metais vyresni U-11 (vaikai, gimę 2009 metais) finalinio turnyro dalyviai. Klaipėdos FM (treneriai Edmundas Gaigalas ir Tadas Karinauskas) pusfinalio rungtynėse rezultatu 3:0 įveikė Vilniaus FM “Vytį” ir pateko į finalą. Finale teko susigrumti su Mažeikių SM, kuri kitame pusfinalyje įveikė Jonavos FK “Jonavą”. Finale mažeikiškiai 2:0 Klaipėdos FM auklėtinius ir iškovojo Lietuvos mažojo futbolo čempionato 5×5 aukso medalius. Klaipėdiečiai vėl tenkinosi sidabro medaliais. Individualiu prizu buvo apdovanotas klaipėdietis Augustas Sadauskas.

Sekmadienį dėl Lietuvos mažojo futbolo čempionato apdovanojimų kovojo U-13 (vaikų, gimusių 2007 metais) komandos. Klaipėdos FM  komanda (treneriai Romualdas Norkus ir Remigijus Alonderis) pusfinalio rungtynėse rezultatu 8:1 sutriuškino Jonavos FK “Jonavą ir pateko į finalą. Finale jų vėl laukė Panevėžio FA, kuri kitame pusfinalyje be vargo įveikė Vilniaus FM “Geležinis vilkas”. Finalinės gražios ir atkaklios rungtynės pasibaigė 4:2 panevėžiečių naudai. Klaipėdiečiai ir vėl tenkinosi sidabro medaliais. Individualiu prizu buvo apdovanotas klaipėdietis Airik Balasanov.

Taigi Lietuvos mažojo futbolo čempionato vicečempionais tapo trys Klaipėdos futbolo mokyklos komandos. Sveikiname šių komandų žaidėjus ir jų trenerius su aukštu pasiekimu.