post

Pergalingas startas Baltijos jaunimo futbolo lygoje

Pirmose Baltijos jaunimo futbolo lygos rungtynėse Klaipėdos FM Vilniuje pasiekė pirmąją pergalę 3-1 (1-1) įveikusi Liepojos FS komandą.
Trenerių Romualdo Norkaus ir Rimanto Vilavičiaus vadovaujami klaipėdiečiai nors ir pirmieji praleido įvartį pirmojo kėlinio viduryje (0-1), bet dar pirmoje rungtynių pusėje, pasinaudojęs varžovų klaida Matas Ambrazaitis perėmė kamuolį ir į puikią poziciją perdavė jį Povilui Šalčiui, kuris tiksliu smūgiu išlygino rezultatą (1-1).
Antrajame kėlinyje “Klaipėdos FM” auklėtiniai pranoko savo varžovus greitomis ir įvairiomis atakomis. Po gražios atakos ir kelių savalaikių perdavimų atakos smaigalyje atsidūrė Mantas Bogdanovas ir savo įvarčiu išvedė klaipėdiečius į priekį (2-1), o dar po kurio laiko Mantas Bodganovas puikiai pakėlė kampinį ir Edgaras Bierontas galva nukreipė kamuolį į latvių vartus (3-1).

Tad puikiai sužaistas antrasis kėlinys ir pasiekta pirmoji pergalė 3-1 B grupės varžybose.